Vairumtirdzniecība

SIA „ARD EOLTAS” pamatdarbība – auto daļu vairumtirdzniecība. Uzņēmumam ir savas pārstāvniecības Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī, Jūrmalā, Valmierā, Madonā, Tukumā, Dobelē, Talsos, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Krāslavā, Balvos, Limbāžos. SIA „ARD EOLTAS” tirdzniecības tīklu Latvijā veido veikali, autoservisi, EOLTAS tirdzniecības centri.

Preču piegāde

Pateicoties ērtajai ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, sabiedrība spēj īpaši ātri piegādāt preces uz jebkuru vēlamo vietu Latvijā un aiz tās robežām. Ekspeditori ir vienmēr gatavi piegādāt pasūtījumus klientiem.
Preču piegāde notiek katru dienu ar SIA „ARD EOLTAS” transportu, kurjerdienestiem. Uzņēmuma menedžeri apmeklē partnerus katru nedēļu vairākas reizes, tas ļauj iedziļināties reģiona aktuālajās problēmās un tās operatīvi risināt.

Preču pasūtīšana

Pircēju ērtībām SIA „ARD EOLTAS” uzstāda progresīvas informatīvās sistēmas, kas sniedz iespēju ātri un precīzi izvēlēties un pasūtīt nepieciešamās preces. Šim mērķim tika radīta interneta datorprogramma “Eoltas Katalogs” (http://b2b.eoltas.lv).
Programmatūra “Eoltas Katalogs” palīdz klientiem operatīvi atrast vēlamo autodetaļu, sistēma ir radīta, izmantojot mūsdienu interneta tehnoloģijas. Citiem vārdiem sakot, “Eoltas Katalogs” ir elektronisks katalogs, kurš var tikt izmantots gan kā meklēšanas sistēma, gan kā cenrādis. Tā ir programma, kura ļauj veikt pasūtījumus, neizejot no mājām. Tā ir paredzēta dažādām lietotāju grupām, sākot no lieliem autopakalpojumu sniedzējiem, līdz nelieliem mazumtirdzniecības pārstāvjiem.
Veidojot “Eoltas Katalogs” tika rūpīgi analizēta tā nepieciešamība mūsdienu auditorijai. Tika analizētas klientu vēlmes un novērojumi. Izveidotajā programmā pircēji ātri un ērti izvēlēsies nepieciešamās preces no bagātīgā vairāk nekā 100000 preču artikulu sortimenta. Katalogā ir arī detaļu attēli un detalizēta informācija par preci. Šie dati tiek pastāvīgi atjaunoti, tāpēc pircēji redz visjaunāko informāciju par sabiedrību, īstenojamajām akcijām un pārdodamo sortimentu.

SIA „ARD EOLTAS” – vairāk nekā 80 lielāko automobiļu daļu ražotāju oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. Uzņēmums specializējas dzinēja un ritošās daļas rezerves daļu tirdzniecībā.