WOLF automobiļu eļļa

Laiks, ātrums, precizitāte un jauda – visi kopā jūsu automobiļa dzinējā. Wolf eļļa, kas lauž standartus – maksimālai dzinēja efektivitātei. Ja nepieciešama pārliecinātība, nav jābūt rallija pilotam, lai izbaudītu vadošās tehnoloģijas.

Vai zināt, kāpēc apstiprinājumiem un specifikācijām ir tik liela nozīme eļļas rūpniecībā?
Izlasiet šo rakstu, ja vēlaties uzzināt vairāk par apstiprinājumiem un specifikācijām!

1. APSTIPRINĀJUMS – PIERĀDĪJUMS KVALITĀTEI
Eļļas ražotāji var apgalvot, ka to piegādātais produkts atbilst visām specifikācijām, kad ir pierādīts, ka produkts atbilst noteiktām prasībām.
Šīs prasības sevī ietver visas drošības īpašības, kuras par vitāli svarīgām uzskata to daļu, kurām nepieciešama eļļošana, ražotāji. Ja ražotājs vienai no savām eļļām vēlas saņemt oficiālu oriģinālo iekārtu ražotāju (OEM) apstiprinājumu, tam ir jāpaveic daudz vairāk nekā vienkārši jāatbilst noteiktam kritēriju skaitam. Bieži ražotāji nosaka papildu noteikumus, kas ir saistīti ar formulu vai eļļas ražošanas procesu, pēc kura eļļai ir jāiziet dārgi un stingri testi. Tas nozīmē, ka eļļa, kurai ir šāds apstiprinājums, ir izturējusi visus šos testus, bet jūs esat pārliecināti, ka sniedzat augstākā līmeņa pakalpojumus, izmantojot augstākās kvalitātes eļļu. Lielisks šāda produkta paraugs varētu būt mūsu OFFICIALTECH 5W30 C3. Šī ekskluzīvā motoreļļa ir saņēmusi 7 dažādus OEM apstiprinājumus no 4 dažādiem ražotājiem.
Eiropas Autoražotāju asociācija (ACEA): C3-16 API: 5N/CF
BMW: Apstiprinājums LONGLIFE-04 GM: Apstiprinājums dexos2
BMW: Apstiprinājums 229.51 MB: Apstiprinājums 229.52 VW: Apstiprinājums 502 00 VW: Apstiprinājums 505 00 VW:Apstiprinājums 505 01
Slikti informēti automobiļu remontdarbnīcu īpašnieki servisā esošam automobilim eļļu visbiežāk izvēlas tikai pēc tās
viskozitātes.

2. AR VISKOZITĀTI VIEN NEPIETIEK
Diemžēl viskozitātes klase vien nevar garantēt tik vēlamo labumu! Ražotāju norādītās specifikācijas sevī ietver ne tikai viskozitātes klases, bet arī citas nepieciešamās drošības īpašības. Šāds prasību diapazons ļauj ražotājiem precīzi ieteikt, kāda eļļa jums jāizvēlas, lai optimāli aizsargātu katru daļu.

3. ACEA UN API NEATBILST JAUNĀKAJĀM TEHNOLOĢIJĀM
Remontdarbnīcu īpašnieks, kur pievērš uzmanību tikai ACEA un API eļļu kategorijām vien, savā ikdienas eļļas maiņas praksē var saskarties ar problēmām. Taisnību sakot, šīs kategorijas ir lieliski eļļas uzklāšanas iespēju indikatori, bet tie neaptver visas nepieciešamās drošības īpašības, kuras ir norādījuši oriģinālo iekārtu ražotāji.
Mūsu WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE ir lielisks paraugs tam. Atsevišķu jaunāko Mercedes-Benz dzinēju pamatā ir produkts, kuram ir 229.71 specifikācija, bet šim produktam, neskaitot visus citus, ir arī šis apstiprinājums! Šī eļļa tiek klasificēta arī kā ACEA C5-16 motoreļļa, bet tas nozīmē, ka tā vienmēr atbilst ACEA kategorijas un MB 229.71 specifikācijas augstākajām prasībām. Izmantojot jebkādu ACEA C5-16 eļļu, jūs nevarat apkalpot tādu dzinēju, kuram ir nepieciešama MB 229.71 specifikācija. WOLF OFFICIALTECFI0W20 MS-MFE ir vienīgā piemērotā motoreļļa.
ACEA C5-16 versus MB 229.71 approved WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE
ACEA: C5-16 — MB 229.71 approved WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE

4. JAUNĀKO TEHNOLOĢIJU AIZSARDZĪBA
Jaunprojektētajiem dzinējiem ir jaunas prasības, arī prasības motoreļļas specifikācijām kļūst aizvien stingrākas. Lielisks piemērs tam ir jauno GDI (tiešās benzīna iesmidzināšanas) dzinēju prezentācija. Šie dzinēji nodrošina degvielas taupīšanu, taču tiem ir arī sava tumšā puse. Kad tajos tiek izmantota tāda eļļa, var notikt aizdedzes izlaidumi (priekšlaicīga degšana, esot maziem dzinēja apgriezieniem (LSPI)), bet dzinējs var pilnībā apstāties. Eļļas, kura sola noteiktu izturību pret LSPI, lietošana ir vienīgais veids, kā aizsargāt pavisam jauno dzinēju tehnoloģiju. Pavisam nesen Wolf gammā iekļāvām vairākas jaunas API SN Plus motoreļļas. Šī kategorija aptver GDI dzinēju, kuri ir jutīgi pret LSPI, vajadzības un ļauj mūsu API SN Plus eļļām kļūt par obligātu atribūtu ikvienā automobiļu remonta servisā.

Wolf ambīcijas – panākt, lai ikviens automobiļu remonta serviss varētu piedāvāt vislabākos pakalpojumus. Šis sortiments ir tik plašs, ka tajā varat atrast vairumu eļļu, kas tiek izmantotas vieglajos automobiļos, smagajos automobiļos, autobusos, kā arī mazos kuģos… Katra produkta apstiprinājumus un specifikācijas varat atrast speciālās produkta mājaslapās vai TDS.
Mūsu mērķis – palīdzēt ikvienam klientam viegli atrast piemērotāko eļļu viņa automobilim, un tieši tāpēc mēs radījām produkta meklēšanas rīku. Vienkārši izvēlieties automobili un saņemsit skaidru pārskatu, kurā redzēsit visas piemērotās eļļas. Šī viedā sistēma rezultātus iegūst, salīdzinot jūsu automobiļa specifikācijas ar mūsu produktu specifikācijām, bet tas jums ļauj vienmēr izvēlēties vispiemērotāko eļļu.