MANN-FILTER automobiļu filtri

TĪRS GAISS AUTOMOBILĪ:
Aizsardzība pret cietajām daļiņām, slāpekļa oksīdiem un alergēniem, izmantojot “MANN-FILTER” automobiļa salona gaisa filtrus.

Laikus nomainīt automobiļa salona gaisa filtrus īpaši svarīgi ir pavasarī, jo šajā periodā sākas ļoti izteikta ziedputekšņu sezona. Globālais filtrēšanas speciālists “MANN+HUMMEL”, dibināts Ludvigsburgā. Vācijā, piedāvā efektīvu aizsardzību pret alergēniem, kaitīgajām gāzēm un cietajām daļiņām, izmantojot “MANN-FILTER FreciusPlus” automobiļa salona gaisa filtrus.

Transportlīdzekļa ventilācijas sistēma uzņem lielu daudzumu gaisa no vides, aizvadot to pie pasažieru sēdvietām. Katru stundu simtiem tūkstošu litru šāda piesārņota gaisa no vides caur transportlīdzekļa ventilācijas sistēmu iekļūst salonā. Šāds gaiss sev līdzi nes ne tikai alergēnus, bet arī cietās daļiņas, slāpekļa oksīdus un citas kaitīgas gāzes, kuras rada apdraudējumu automobiļa pasažieriem. Tātad gaiss transportlīdzeklī ir daudz piesārņotāks nekā gaiss, kas atrodas ārējā vidē. Tādējādi rūpīga no āra ienākošā gaisa attīrīšana, izmantojot automobiļa salona gaisa filtru, ir ļoti svarīga lieta, īpaši bērniem vai tiem, kuri bieži sēžas pie stūres, cieš no alerģijām. Tomēr salona gaisa filtrs pildīs savu rūpīgās attīrīšanas uzdevumu tikai tad, ja tas tiks mainīts, balstoties uz pakalpojumu sniedzēja noteiktu grafiku.

Oriģinālais “MANN-FILTER” automobiļa salona gaisa filtrs no ārpuses attīra gaisu no daļiņām un kaitīgajām gāzēm. “MANN-FILTER FreciousPlus” gandrīz pilnībā izfiltrē cietās daļiņas, kurām ir 2,5 mikrometru aerodinamiskais diametrs. Piemēram, minētās daļiņas ir 30–40 reizes mazākas nekā cilvēka mata diametrs. Tās veicina riepu nodilumu un disku berzi. Šīs sīkās daļiņas var iekļūt dziļi plaušās. Ļoti smalkās daļiņas caur plaušu alveolām var iekļūt asinsritē un izraisīt elpceļu slimības vai vēzi.

“FreciousPlus” automobiļa salona filtrs absorbē nepatīkamus aromātus un indīgās gāzes, piemēram, slāpekļa oksīdus un ozonu. Tas samazina slāpekļa oksīda koncentrāciju transportlīdzeklī.
Biofunkcionālais un antimikrobu “FreciousPlus” pārklājums “noķer” alergēnus, kurus izraisa ziedputekšņi, kā arī aptur baktēriju un sēnīšu augšanu.

Piedāvājot vairāk nekā 100 oriģinālos “FreciousPlus” automobiļa salona gaisa filtru tipus, “MANN-FILTER” aptver gandrīz 70 procentus Eiropas vieglo automobiļu un transportlīdzekļu parka.
No pirmā līdz pēdējam kilometram.

MANN-FILTER – piemērots un paredzēts automobiļu otrreizējam tirgum.
MANN-FILTER – augstākās klases filtru preču zīme automobiļu otrreizējā tirgū, kas piedāvā inovatīvu risinājumu jaunām un izaicinošām filtrēšanas prasībām.

Piemēram, patentētais un daudzus apbalvojumus saņēmušais salona gaisa filtrs “FreciousPlus” nodrošina optimālu automobiļa aizsardzību pret kaitīgajiem piesārņotājiem, cietajām daļiņām, slāpekļa oksīdiem, alergēniem un pelējumu. Turklāt priecē tas, ka “Oriģinālie MANN-FILTER” produkti tiek izmantoti kā oriģinālās iekārtas jaunos automobiļos un tiek pārdoti dzelteni zaļos iepakojumos neatkarīgajā automobiļu otrreizējā tirgū. Vienmēr izvēlieties “Oriģinālo MANN-FILTER”, kas izceļas ar 100 % OE kvalitāti!
MANN-FILTER – Perfect parts. Perfect Service.
www.mann-filter.com