KOPĀ AR “CONTINENTAL” – ADRENALĪNA UN POZITĪVU EMOCIJU DEVA MŪSA RACELAND TRASĒ

kopa-continental

Nav šaubu, ka darbu var veiksmīgi apvienot ar izklaidējošām aktivitātēm – to apliecina arī 30. augustā ARD EOLTAS un sadarbības partnera, uzņēmuma “Continental” kopīgi rīkotais pasākums “Mūsa Raceland” trasē. Dienas garumā mūsu sadarbības partneriem, klientiem un darbiniekiem bija iespēja ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī savstarpēji iepazīties, saliedēties un izjust vēl nebijušas emocijas.

“Mūsa Raceland” trase – tā ir īstā vieta, kur sevi pilnveidot, izaicināt un izklaidēt pieaugušajiem un bērniem – gan autotransporta nozares profesionāļiem, gan vienkārši entuziastiem, kam patīk ātrums, adrenalīns un kvalitatīvi pavadīts brīvais laiks. Trase piedāvā dažādākās iespējas – folkreisu, autokrosu, apvidus orientēšanos, braucot ar džipu, saliedēšanās pasākumus komandām. Virkne pasākumu tiek piedāvāti arī jaunākajai paaudzei – bērnu pilsētiņa, bagiji, minidžipi un daudz kas cits. Savukārt pieredzējušākajiem braucējiem ir iespēja uzlabot savas braukšanas prasmes trasē un arī ikdienā, ko piedāvā rallija skola – pieredzējuši augstākā līmeņa braucēji šeit māca, kā pareizi braukt rallijkrosā pa Eiropas čempionātu līmeņa trasi.

Arī ARD EOLTAS bija parūpējies par bagātīgu pasākuma programmu. Pasākumu atklāja mūsu sadarbības partnera, uzņēmuma “Continental”, reģionālās pārdošanas menedžeris Marks Spoforts, iepazīstinot ar uzņēmuma darbību un piedāvātās produkcijas klāstu. Īpašu uzmanību savā prezentācijā Marks Spoforts veltīja nosacījumiem par preces garantiju un ražotāja piedāvātajai garantijai. Tāpat pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar “Continental” video apmācībām “Watch and Work” – video sērija, kurā vienkāršā veidā skaidroti un aplūkoti praktiski padomi, kā pašam veikt dažādus auto remontēšanas darbus. Iesakām ieskatīties!

Pēc prezentācijas dalībniekiem sākās interesantākā daļa – brauciens Mūsa Raceland trasē ar Volvo automašīnām folkrace disciplīnā, kā arī off-road izbraucieni poligonā ar LADA NIVA mašīnām. Daudziem pasākuma dalībniekiem šī bija īpaša pieredze un pirmā iespēja izbaudīt “Mūsa Raceland” trases garu, saņemt adrenalīna devu un košas emocijas. Savukārt tiem, kas alka pēc sacensību gara, bija iespēja piedalīties sacīkstēs – daži no mūsu klientiem piedalījās amatieru rallija čempionātā un izbaudīja pieredzi, kādu līdz šim nebija guvuši. Pēc priekšsacīkstēm norisinājās fināla brauciens pieciem ātrākajiem braucējiem, kuri cīnījās par “Continental” sagādātajām balvām – Continental Tool instrumentu komplektiem.

Notikumiem bagāto dienu noslēdza atpūtas pasākums kompleksā “Rožmalas”, kurās kopīgi apmeklējām atjaunotās vējdzirnavas, baudījām vakariņas un cits cita kompāniju līdz pat rītam. Esam gandarīti par aizvadīto pasākumu, lielisko atmosfēru un to, ka varējām sniegt darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem iespēju piedzīvot līdz šim nebijušas emocijas. Nav šaubu – aizvadītajam pasākumam jākļūst par jaunu tradīciju, tāpēc ceram Mūsa Raceland trasē tikpat kuplā skaitā un tikpat draudzīgā atmosfērā tikties jau drīz!