ARD EOLTAS SVIN VALMIERAS SVĒTKUS

jubilee

ARD EOLTAS aktīvi piedalās Latvijas pilsētu svētkos un atbalsta sadarbības partneru rīkotos pasākumus, un viens no tādiem šovasar bija arī Valmieras pilsētas svētki. 26. jūlijā piedalījāmies Valmieras pilsētas svētku gājienā un guvām iespēju šajā dienā dalīties savā priekā ar visiem valmieriešiem.

Valmiera mums ir īpaša pilsēta, kas veidojusi daļu no mūsu uzņēmuma vēstures, un tam ir iemesls. Latvijā ARD EOLTAS filiāles atrodas 17 pilsētās – tieši Valmiera pirms 10 gadiem uzņēma mūs savā pilsētā, sniedzot iespēju atvērt pirmo uzņēmuma veikalu ārpus Rīgas.

10 gadi ir laiks, kurā esam ne tikai atvēruši veikalu, stabilizējuši savas pozīcijas tirgū un veicinājuši pārdošanu. Tas ir arī laiks, kurā esam piesaistījuši plašu, jaunu klientu loku, veicinājuši klientu lojalitāti, piedāvājot Valmieras iedzīvotājiem un pilsētas viesiem labāko no sava uzņēmuma – kvalitatīvu un pārliecinošu produktu, draudzīgu un savlaicīgu apkalpošanu. Vietējie iedzīvotāji mūs atpazīst un labprāt izvēlas mūsu pakalpojumu. Mūsu uzticamie klienti reģionos kļuvuši par mūsu uzņēmuma draugiem un mēs – par nozīmīgu daļu no pilsētas uzņēmējdarbības un sadzīves. Piedalīties pilsētas svētkos ir vēl viens veids, kā varam būt tuvāk saviem klientiem un sadarbības partneriem, atbalstot viņus un citus pilsētas aktīvākos iedzīvotājus.

Paldies mūsu Valmieras filiāles kolēģiem, ka pārstāvējāt mūs – lepojamies ar jūsu entuziasmu un darba spējām kā darbā, tā arī ārpus tā! Esam patiesi priecīgi, ka mūsu uzņēmums ir pārstāvēts arī Valmierā – pilsētā, kurā mājo uzņēmīgi cilvēki, kas tiecas pēc nemitīgas izaugsmes un iedvesmo cits citu lielākiem panākumiem. Valmiera turpina augt un mēs priecājamies augt tai līdzi!